'23 | '22 | '21 | '20 | '19 | '18 | '17 | '16 | '15 | '14 | '13 | '12 | '11 |
'10 | '09 | '08 | '07 | '06 | '05 | '04 | '03 | '02 | '01 | '00 | '99 | '98 |
На прага на Трета световна
Операция "Вълк" срещу Русия
Военен анализ на "Строго секретно"
На 6 април 2017 г. САЩ атакуваха Сирия – суверенна държава, членка на ООН. Веднага след това руските въоръжени сили бяха поставени в пълна бойна готовност.
Американската атака срещу Сирия беше престъпление в международното право.
На базата Шайрат се намираха и руски военни, присъстващи в Сирия по покана на легитимното й правителство.
Атаката на САЩ беше и атака срещу Русия.
96 процента от руската ядрена триада в момента е в постоянен оперативен капацитет, т.е. в пълна бойна готовност. 60 процента от триадата са въоръжени с последното поколение ядрено оръжие.
Ръководителите на НАТО официално отказаха да вземат участие в VІ-та Московска конференция за международната сигурност на 26-27 април. Отговорът на НАТО беше ясен – няма за какво да говорим, ще воюваме.
Това съвпадна с рязкото нарастване ...
- Последно отброяване до ядрения Армагедон
- Русия – САЩ: започва истинската война
- Пред нова война в Европа. Ескалацията ще е ядрена
- НЛО върху скалното изкуство на Аруба
- Пред втора война в Европа
- Тази война ще е много дълга
Issue 264, June 2017 |
Кралицата управлява целия свят Мистерията с изчезването на британската кралица Елизабет ІІ продължава. Но, както вече писахме няколко пъти, мистерия ня... ⇨ |
![]() |
Хипервойната в хиперетап По време на последния изпитателен пуск на експерименталната противокорабна ракета "Циркон", тя достигна 8 пъти превишени... ⇨ |